HomeFaaliyetler

Savunma Sanayi Fuarı

Şener Aslan

my-portfolio

Başkent’te “Milli İradeye Saygı” buluşması
Ak parti’nin 16 yıl kutlaması
Zarova Köprüsü, Şirvan Barajı ve HES, Lineer Metal Çinko Üretim Tesisi

IDEF 2017 Savunma Sanayi Fuarı 9 Mayıs’ta kapılarını açtı. Heyecanla beklenen IDEF’17, TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. Konunun profesyonllerinin katılabileceği IDEF 2017’yi kimler ziyaret edebilecek merak ediliyordu. Bu konuda açıklama Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’tan geldi…

Özellikle konunun profesyonelleri tarafından heyecanla beklenen IDEF 2017 Savunma Sanayi Fuarı, 9 Mayıs 2017 Salı günü başladı. Katılımcı firma sayısı bakımından dünyanın en büyük fuarlarından biri olarak dikkat çeken IDEF 2017’de bazı yerli ve milli silahlar ilk kez tanıtılıyor. Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Savunma Sanayi Fuarı 12 Mayıs 2017 Cuma gününe kadar devam edecek. Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) sorumluluğunda düzenlenen fuar katılımcı ülkeler arasında işbirliğinin geliştirilmesi açısından da önemli bir organizasyon olarak dikkat çekiyor.

IDEF 2017’yi kimler ziyaret edebiliyor?

Çok sayıda firmanın katıldığı IDEF 2017’yi ziyaret etmek isteyenler, “Fuarı kimler ziyaret edebiliyor?” sorusuna yanıt arıyor. Öncelikle fuar sadece konunun profesyonellerine açık ve 18 yaşından küçükler fuarı ziyaret edemiyor. Ancak Milli Savunma Bakanı Fikri Işık sektör çalışanları haricinde katılımcının sınırlı tutulacağı fuar öncesinde Twitter hesabından açıklamada bulundu ve “IDEF 2017’yi Çarşamba gününden itibaren şehit yakınları, gaziler ve üniversite öğrencileri kapıda kart alarak ziyaret edebilirler” dedi. Fuar, bu alanda çalışan profesyonellerin katılımına açık.

YORUMLAR

SİTE YORUMLARI: 1
  • comment-avatar

    Şener Aslan merhaba sizinle tanışmak istiyorum, değişik projelerim var bunları devlet ve millet için sizlerle paylaşmak fikir almak istiyorum, bu icatlarımı yapabilmek için teşvik almam lazım ama yol yordam bilmiyorum elimden tutsanız çok duacınız olurum.
    Mesela bir Rüzgar türbini projem var az bir ivme ve rüzgar ile sonsuz elektrik üretmek mümkün bu projemi hayata geçirmek istiyorum.