Hakkımda

Şener Aslan Yozgat/Yerköy 


Şener Aslan 1978 Yerköy Doğumluyum, ilkokulu 100.Yıl İlköğretim okulunda, Ortaokulu Yerköy Ortaokulunda, Liseyi Yerköy Endüstri  Meslek Lisesi ve Ankara Aktaş Atatürk Teknik Lisesinde Bilgisayar Programcısı olarak tamamladım.

Şener Aslan

Şener aslan

Aynı zamanda lise çağlarımda bilgisayar kurslarında sistem ve bilgisayar eğitimleri vermeye başladım, lise eğitiminin bitmesiyle Ankara’nın önde gelen bilgisayar firmalarında bir süre teknik servis sorumlusu olarak görev aldım.

1995 yıllarında ALMERA BİLGİSAYAR Yazılım ve Donanım Hizmetleri veren firmayı kurdum, 1999 yılında askerlik vazifemi yapmak için ticari hayatıma bir süre ara verdim.

İstanbul Kenan evren Kışlasında NBC Okullar komutanlığında başlayan askerlik serüvenim dağıtımın ardından bu kez Erzurum Aşkale ilçesinde 4. Zırhlı Tugay Bilgi İşlem Merkezinde Kısa Adı TUBİM olan birimde devam etti. Devletimize bilfiil 18 Ay hizmet etmenin mutluluğu içinde teskeremi aldım. 

Şener Aslan

Şener aslan

Ticaret hayatıma 2001 mayıs Ayı Asker dönüşü kaldığım yerden daha fazla tecrübe, bilgi ve deneyimle hiç ara vermeden ALMERA BİLGİSAYAR olarak yeniden faaliyete başladım.

Şuan Bilişim sektöründe yaklaşık 25 Yılı geride bırakmış bulunmaktayım.

2005 Yıllarında dünyalar güzeli gönlümün sultanı olan hanımefendi ile hayatımı birleştirdim.

2016 Erzurum Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılık, 2021 Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesi Maliye bölümlerini bitirdim.

Sigara ve Alkol Kullanmıyorum, 18 Yıldır sağlığıma benden çok dikkat eden bir eşe ve mutlu, huzurlu bir yuvaya sahibim.

Duşakabin Modelleri sitesi