HomeFaaliyetler

Ak parti’nin 16 yıl kutlaması

Şener Aslan

my-portfolio

Tamamen Yerli Üretim Olan 10 Milli Silahımız
Şener Aslan
Türkiye’nin İlk Silahlı İnsansız Deniz Aracı ULAQ, Füze Atışlarına Hazır

 

AK Parti’nin 16. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri başladı,AK Parti’nin kuruluşunun 16. yılı için yapılan kutlama etkinlikleri başladı. Sincan’daki Harikalar Diyarı’nda düzenlenen etkinliğe yaklaşık 6 bin davetli katılıyor. Başbakan Binali Yıldırım’ın ardından kürsüye çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, “Az önce sayın Başbakan söyledi; 11 milyon üyemiz var. Şimdi 11 milyon üyemize sesleniyorum. 2019’un Martında, 2019’u Kasım’ında bunu iki ile çarpmaya hazır mıyız? Bunu çarpınca bilesiniz ki devran farklı dönecek.” dedi. 

AK Parti’nin 16’ncı kuruluş yıl dönümü kutlaması, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılımı ile Sincan Harikalar Diyarı’nda gerçekleştirildi. AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, “Sayın Cumhurbaşkanım, her birimiz sizin yol arkadaşınız olmaktan büyük bir onur duyuyoruz. 16’ncı yılımızda tekrar genel başkanlık görevini almanız ile birlikte yeniden büyük bir heyecan, motivasyon kazanmış durumdayız” diye konuştu. AK Parti’nin 16. kuruluş etkinliğinden kareler

Başbakan Binali Yıldırım’ın konuşmalarından satır başları

AK Parti’nin 16’ncı kuruluş yıl dönümü kutlamasında konuşan Başbakan Binali Yıldırım, “Sayın cumhurbaşkanım zaman zaman siz, teşkilatımızda ‘Metal yorgunluğundan’ bahsediyorsunuz. Ben bu ‘Metal yorgunluğun’ bir bahar yorgunluğu kadar kısa süreceğine inanıyorum. Yeter ki gönüllerimiz yorgun olamasın. Birlik ve birerlimize helal gelmesin. Sizin tekrar evinize dönmeniz, başımıza geçmeniz zaten hepimiz için bambaşka bir heyecan, moral oldu” dedi. Başbakan Binali Yıldırım konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “16 yıldır, bu ak kadrolar milletimizle birlikte tarih yazmaya devam ediyor. Hep birlikte daha nice nice tarihler yazacağız. Nice zorlukları aşacak, başarılara imza atacağız. Biz davamıza da, kurucu ilkelerimize de liderimize de gönülden bağlıyız. Biz düşmanlıktan değil dostluktan, kardeşlikten yanayız. Biz koltuklara mevkilere, makamlara değil. Türkiye’ye, milletimize sevdalıyız. Şunu rahatlıkla söylüyorum; Ak Parti 16 yıl olduğu gibi bugünden de sonra Türkiye’nin tek umudu olamaya devam ediyor. Milletimize verdiğimiz sözleri tuttuk. Türkiye’yi karanlıktan aydınlığa çıkardık. 14 Ağustos 2001’de sizin liderliğinizde diktiğimiz fidan bugün 16 yaşında genç bir çınar oldu.

16 yıl boyunca millet iradesine defalarca darbe vurulmak istendi

16 yıl boyunca millet iradesine defalarca darbe vurulmak istendi

Ne zaman milletin sesi duyulur oldu, birileri hemen karanlık oyunlar tezgâhlamaya başladı. 16 yıl boyunca millet iradesine defalarca darbe vurulmak istendi. Bu ülkenin birliğini bozmak için Gezi olaylarını örgütlediler, başaramadılar asla da başaramayacaklar. Milletin iradesine yapılan saldırının hiç birisini bu millet unutmayacak. Milletin yoluna taş koyanları, pusu kuranları unutmayacağız. Legal, illegal örgütler bu kutlu yürüyüşü durdurmak için el ele verdi başaramadılar asla da başaramayacaklar.

Demokrasiye hukuk düzenimize bomba yağdıranları 17-25 Aralık yargı darbesini unutmayacağız

Demokrasiye hukuk düzenimize bomba yağdıranları unutmayacağız. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne, Meclisimize bomba yağdıranları unutmayacağız. Bu ülkenin birliğine, dirliğine kurulan hain tuzakları asla unutmayacağız.17-25 Aralık yargı darbesini unutmayacağız.

Hedef

5 Temmuz alçak FETÖ darbe kalkışmasını asla ve asla unutmayacağız

15 Temmuz alçak FETÖ darbe kalkışmasını asla ve asla unutmayacağız. Millet iradesine bu iradeden doğan AK Parti’ye kasteden en son ihanet girişimi olacak. Bu karanlık sayfaları tamamen kapatıyoruz.

Davana inanacak mangal gibi yüreğin olacak kefenini giyecek vatanını canından çok seveceksin, Ak Partili olmak için önce vatansever olacaksın. Davana inanacak mangal gibi yüreğin olacak kefenini giyecek devletini, bayrağını, milletini, vatanını canından çok seveceksin. Namluya sineni siper edecek bu vatana, bayrağa canım feda diyeceksin.

Ak Parti’yi var eden temel ilkelerin birincisi çoğulcu demokrasiye inanmaktır. Her türlü ayrımcılığı reddederek millet ile bütünleştik. Bizim gözümüzde siyaset belli zümrelerin işi olmadı. Bizim gibi düşünmeyenlerin hukukunun güvencesi de biziz. Bölgecilik, hemşericilik, etnik ayrımcılık asla olmadı. Hepimiz 80 milyon vatandaşımızın hukukundan sorumluyuz.

 

Hepimiz 80 milyon vatandaşımızın hukukundan sorumluyuz

 

YORUMLAR

SİTE YORUMLARI: 0